Tinklinė tvora – ilgalaikis statinys

tvoros tinklaiTinklinė tvora – ilgalaikis statinys. Ir kiek tvora tarnaus ar kokios priežiūros pareikalaus, priklauso nuo to, iš kokios medžiagos ji bus gaminta: medžio, tinklo, betono ar plastmasės. Pagrindinė tvoros funkcija – apsaugoti nuo pašalinių akių bei, žinoma, jų rankų, kurios gali nugvelbti ir obuolį, ir prabangų automobilį. Žinoma, tvora ne tik saugo šeimininkus, bet ir puošia supančią aplinką, tačiau kartais prireikia tiesiog paprasčiausios tvoros. Tokiu atveju gal tiks tinklinė tvora?

Tinklinės tvoros dažniausiai naudojamos gyvenamųjų ir pramonės plotų aptvėrimui.Tvorų tinklai gaminami iš aukštos kokybės cinkuoto plieno, padengiant jį PVC medžiaga – plastiku (kas užtikrina tvoros ilgaamžiškumą). Galite rinktis suvirintos vielos bei  pinto tinklo tvorą. Montuojant tvorą su apvaliais stulpais, naudojamos stulpų atramos, kurios tvirtinamos prie stulpų metalinėmis apkabomis. Nustatyto atstumo tarp stulpų nėra, tačiau dažniausiai jie įbetonuojami kas 2-3 metrus.

Tvorų tinklai ypač pagelbės, kai reikia aptverti didesnius plotus: sodybas, daržus, sodus ar miškus bei žemės ūkio ar komercinius, gamybinius plotus. Ši tvorų rūšis mėgiama dėl savo patvarumo, praktiškumo (nereikalauja papildomos priežiūros), prieinamos kainos (juk jei aptverti reikės didžiulį plotą, reikės ir nemažų išlaidų tam) bei nesudėtingo montavimo mechanizmo (nesunku ją sumontuoti be specialaus mokslo). Tokios tvoros neveikia gamtos sąlygos, tad ilgus metus nereikės jai skirti jokių papildomų išlaidų. Teigiama tinklinių tvorų ypatybė yra ir tai, kad teritorija ne tik yra apsaugota, bet per ją ir matosi vaizdas, patenka saulės šviesa. Ne itin vargsite, jei sugalvosite šią tvorą perkelti kitur – tvorų tinklai ir stulpai nesudėtingai išardomi ir vėl sumontuojami.

Tvorų tinklo akučių dydžiai:
50×50 mm;
60×50 mm;
75×100 mm;
100×100 mm;
100×50 mm.

Galimi tvorų tinklo aukščiai: 1.2 mm, 1.5 mm, 1.8 mm.

Tvoros tinklas rulone yra po 25 metrus.

Tvoros tinklo tankumas bei spalva gali būti gaminama pagal kliento pageidavimą.

Tinklinės tvoros tvėrimo etapai:

teritorijos išmatavimas,

brėžinių paruošimas,

medžiagų komplekto parinkimas,

tvoros gamyba,

stulpų (sukomplektuoti su plastikiniu juodos, žalios arba pilkos spalvos kamšteliu bei atitinkamu skaičiumi vielos laikiklių) ir atramų įtvirtinimas (atramos tvirtinamos prie stulpų  specialiomis  metalinėmis  apkabomis),

įtempimo vielos pritvirtinimas (žalia arba pilkavielos laikikliai, parduodami kartu su savisriegiu),

tinklo įtempimas ir pritvirtinimas.

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *