mediniai namai

Tvirti mediniai namai

Rąstiniai namai, tai yra vienas iš tradicinių ir seniausių gyvenamojo namo rūšių. Juk visais laikais mediniai namai žmonių buvo vertinami labiausiai, kadangi jie puikiai išsaugo šilumą, yra natūralūs ir puikiai veikia žmogaus sveikatą. Mediena tai yra ekologiška medžiaga. Rąstiniai namai ir šiais laikais dažnai yra statomi, kadangi žmonės nori patogiai gyventi.

Rąstinio namo sielos atmosfera gali puikiai nuraminti kaip vėjas lekiančiomis darbo dienomis. Medinio namo viduje jums visada bus lengva kvėpuoti, kadangi namo viduje yra puikus mikroklimatas, taigi be jokių abejonių, tai yra geriausias pasirinkimas tiems kas serga alergija arba astma, o taip pat visiems kas rūpinasi savo sveikata. Medienos naudojimas suteikia galimybę įgyvendinti pačias įvairiausias architektūrines idėjas. Mediena pasižymi šiomis išskirtinėmis savybėmis:

  • Tvirtumas;
  • Mažas šilumos atidavimas;
  • Ekologiškumas;
  • Ir galimybė ,,kvėpuoti“;
  • Ilgaamžiškumas.

Nors mediniai namai ir yra vieni iš seniausiai statomų namų, tačiau statant šiuos namus naudojamos šiuolaikinės technologijos juos paveikė tik teigiamai, ir medienai suteikė galimybę parodyti dar daugiau naudingų savybių. Ir visai nereikia stebėtis, kad rąstiniai namai yra populiarūs, kadangi miestų gyventojai jau yra pavargę nuo miesto pilkumos ir betoninių sienų pilkumos, kuria yra pripildyti šiuolaikiniai miestai. Įsigilinus atrodo labai keista juk akmens žmonės gyveno akmeniniuose urvuose, tačiau vėliau pradėjo gyventi mediniuose namuose ir vėl grįžo į savo akmeninius urvus, tačiau jau kitokios būklės, šiuolaikiškus, tačiau tai yra visiškai nesvarbu. Tačiau šiais laikais akmeniniai namai praranda savo populiarumą ir žmonės vėl pradeda suprasti kokie vertingi yra mediniai namai. Taip pat negalima nepastebėti, kad mediniai namai tapo ne tik ekologiškiausi, tačiau ir madingiausi.

Mūsų statybų įmonė pastatyti bet kokį medinį namą pradedant nuo jo projekto ir baigiant apdaila. Mes stengiamės suderinti senas tradicijas su šiuolaikiškomis statybų technologijomis, o tai jūsų namui suteiks kokybę ir ilgaamžiškumą. Jei jūs pasirinksite medinį namą jūs suprasite kad negali būti nieko gražesnio ir estetiškesnio. Būtent mediena suteikia galimybę jūsų namui suteikti individualų šiuolaikišką įvaizdį ir jis puikis įsipaišys į bet kokios aplinkos landšaftą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *