Vaikinų ir merginų pokalbiai bei naujos padangos – neturi nieko bendro

naujos padangosEidama gatve šiandien nugirdau nuotaikingą žavios poros pokalbį. Mergina kalbėjosi su savo vaikinu, ji avėjo naujais gražiais batais, o jis visai neseniai pirko naują automobilį. Pokalbio kulminacija buvo: „Mano nauji ratai, o tavo nauji batai, spėk, kuris iš mūsų judės greičiau?“. Mergina nesutriko: „Tu vešiesi mane kartu, todėl judėsim vienodu greičiu, plius aš atrodysiu stilingiau, nes mano nauji batai – fantastiški“. Tiesiog kėlė šypseną einant už linksmosios porelės. Supratau tiek, kad jie vieningai sutaria tik dėl mėgstamiausios spalvos, kuri yra raudona. Merginos batai buvo raudoni, vaikino automobilis – taip pat. Batai puošė merginos kojas, o naujos padangos – automobilį. Vėliau pokalbis tapo vienpusis, nes vaikinas pradėjo kalbą kaip svarbu automobiliui naujos padangos. Merginai neliko nieko kito kaip tik linksėti galvą ir apsimesti, kad jai įdomu, kai kartojo „mhm“.

Kadangi automobilių entuziastai dievina savo automobilius, tai kartais pamiršta, kad kalbėti apie savo transporto priemonę ir kokios šaunios naujos padangos – nėra pati tinkamiausia tema pasivaikščiojimui su drauge. Va, jei eitų gatve du draugai, t. y., du vaikinai, tai pokalbis būtų buvęs daug išsamesnis tokioje temoje. Naujos padangos būtų aptartos kaip didžiausias pasaulio stebuklas. Vaikinai turėtų suprasti, kad merginos nėra padangų ekspertės ir naujos padangos tikrai nėra prioritetinė pokalbio tema. Žinoma, kai kurios iš mūsų yra kantrios ir jus išklausys, bet… mums tai tikrai nepalieka jokio įspūdžio. Mes juk su jumis nekalbame apie makiažo paslaptis ir naują akių tušą bei jo privalumus. Vaikinai, turėkite omenyje, kad galima kalbėtis ir neutralesnėmis temomis, kurios patiks ir mums, ir jums. Kaip sakė Katinas Leopoldas: „Gyvenkime draugiškai“. Tad draugiškas patarimas: kai vėl užklups noras naujos padangos paieškoms ar jų subtilybėms aptarti, geriau aplankykite seną bičiulį ar ieškokite pašnekovo internete. Šiaip ar taip, internete yra visos naujos padangos, nes yra daug virtualių parduotuvių. O viskas, ką aš žinau, tai yra tai, kad naujos padangos gali būti žiminės, vasarinės arba universalios. Man visai nesvarbu, koks bus tos naujos padangos raštas, kuris naujos padangos gamintojas populiaresnis, kuris naujos padangos modelis labiau pritaikytas važiuoti  per pusnis ir pan. Naujos padangos, nauji automobiliai – tai absoliučiai ne mano hobis. Aš tuo nesidomiu ir savo gyvenimu esu visiškai patenkinta. Man, kaip ir tai merginai rūpi tik tiek, kad tos naujos padangos ir automobilis nuvežtų mane saugiai ten, kur man reikia nuvažiuoti.

Kartą Vilniuje buvau kokiame tai auto renginyje, draugas įkalbėjo eiti. Te naujos padangos ir varikliai skleidė tokius nežmoniškus garsus, kad vos girdėjau savo mintis, bet turiu pripažinti, kad nenusivyliau reginiu. Matyt todėl, kad man nereikėjo gilintis į naujos padangos technologijos principus. Aš galėjau mėgautis šou, todėl man buvo smagu. Ten netrūko veiksmo, o kai kurių automobilių naujos padangos buvo net didesnės už mane pačią! Ar galite tai įsivaizduoti? Tą jausmą, kai pasijaut toks mažytis žmogeliukas, lyg būtum susitraukęs iki coliukės dydžio. Va tada tai naujos padangos paliko įspūdį, nes patyriau tai, ko dar nebuvau anksčiau jautusi. Tą efektą suteikė tikrai ne jokios šnekos, o įvykiai. Gal jums ir sunku patikėti, bet aš neesu iš tų žmonių, kurie mėgsta daug šnekėti, nes daug įdomiau yra veikti. Aš visada ką nors planuoju, ką nors darau, nemėgstu sėdėti vietoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *