Vairavimo mokykla siūlo vairavimo kursus

vairavimo mokyklaVairavimo mokykla yra ta vieta, kur susirenka žmonės, norintys išmokti vairuoti. Elementaru, sakysite ir teisingai! Tik kokie turėtų būti kriterijai, pagal kuriuos reikia rinktis vairavimo mokyklą. Bene geriausias rodiklis yra tas, koks procentas vairavimo mokyklos mokinių iš pirmo karto išlaiko VĮ „Regitra“ egzaminus. Žinoma, mokiniai viliojami ir akcijomis, nuolaidomis ateinant su grupe ir kitokiais būdais. Gerai išvystyta rinkodara garantuoja didesnį kiekį mokinių. Neneigiama, kad vairavimo mokykla turi siekti populiarumo, nes žinomumas savo mieste yra, kuriame yra vairavimo mokykla, atveda daugiau norinčių vairuoti.

Automobilis – ne žvėris, nors teoriškai gali riaumoti kaip toks. Šitą keturratį monstrą paversti prijaukintu gali padėti vairavimo mokykla. Neretai teorijos pamokų mokiniai jau neima ir teorijos egzaminą Regitroje išlaiko savarankiškai, nes taip pigiau. Praktinis pažindinimasis su vairavimo ypatumais jau vyksta kartu su vairavimo mokykla, nes tai yra privaloma pagal įstatymus ir KET taisykles. Vairavimo mokykla kiekvienam savo mokiniui paskiria po vairavimo instruktorių. Su juo mokinys ir derinasi vairavimo pamokų grafiką. Mat šabloninis tvarkaraštis realybėje nėra pritaikomas. Vieną savaitę mokinys trečiadienį gali būti laisvas, kitą – niekaip negalės išnaudoti pamokos. Dėl to ir reikalingas individualus ir dinamiškas pamokų tvarkaraščio sudarymas. Jei tarp vairavimo pamokų mokinys nedarys per didelių laiko intervalų, tai minėtas žvėris tikrai taps švelniu ir paklusniu padarėliu. Įgūdžiai ateina per praktiką – tai gyvenimiškas dėsnis. Vairavimo instruktorius padarys taip, kad su jūsų įdėtomis pastangomis automobilis bus paklusnus tarsi išdresuotas naminis gyvūnėlis.

Dažnai mokiniams atrodo, kad didelis privalumas yra tai, kad vairavimo mokykla nusiperka tokius automobilius, kokius egzaminams naudoja VĮ „Regitra“. Nesusigundykite tuo per daug, nes tai tik būdas prisivilioti daugiau mokinių į vairavimo mokyklą. Jei vairavimo instruktorius yra tikrai patyręs, o mokinys atidžiai mokosi iš savo klaidų per praktiką bei klausosi ir įsisavina tai, kas jam sakoma, tai toks mokinys mokės vairuoti bet kokios markės automobilį. Toks ir yra tikslas, kad vairavimo mokykla paruoštų vairuotojus, kurie yra universalūs. Gebės vairuoti bet kokį automobilį, kuris priskiriamas B kategorijai. Būtent ši kategorija yra populiariausia, nes ji įtraukia visus lengvuosius automobilius. Akivaizdu, kad jaunimas retai ima mokytis kitas kategorijas. Varavimo mokykla, kuri orientuojasi grynai į vieną vairavimo kategorija yra labiau specializuota.

Dar vienas dalykas, kuris aktualus vairavimo mokyklos mokiniams, tai susipažinimas su VĮ „Regitra“ egzaminų maršrutais. Jei jie bus išbandyti per tas trisdešimt akademinių valandų nors keletą kartų, tai per tikrą egzaminą mokiniui bus ramiau, jis jausis labiau pasiruošęs. Tai labai svarbu, nes per vairavimo egzaminus nevalia jausti stresą, kuris kliudo išlaikyti egzaminą iš pirmo karto. Pirma, pakartotinis egzaminas regitroje kainuoja. Antra, pakartotinis vairavimas dar daugiau nervinimosi sukelia nei pirmasis. Trečia, patartina imti papildomas mokamas vairavimo pamokas, kurias siūlo vairavimo mokykla, kad pakartotinis egzaminas būtų sėkmingas. Reziumė: antras vairavimo egzaminas – tai papildomos išlaidos ir nuovargis. Šis faktas vairuoti besimokančius turėtų dar labiau motyvuoti per pirmąjį egzaminą padaryti viską, ką gali geriausio, pademonstruoti tai, ką išmoko per vairavimo kursus.

Kad jūs matytumėte, kaip blizga iš laimės tų mokinių akys, kurie išlaiko mokyklinį vairavimo egzaminą, kurį paruošia vairavimo mokykla! Mokyklinis egzaminas – tai tarsi generalinė repeticija prieš didijį egzaminą regitroje, kuris yra galutinis. Jei ir šis išlaikomas, tai tas laikotarpis, kol vairavimo teisės yra gaminamos, slenka taip lėtai… Juk laukimas padaro savo!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *