vaizdo registratoriai

Vaizdo registratoriai tai patikimi eismo ivykiu liudininkai

Automobilių vaizdo registratoriai atsirado pakankamai nesenai, tačiau pakankamai greitai užkariavo rinką ir automobilių savininkų meilę. Vaizdo registratoriai tai yra  maža vaizdo kamera, kuri yra specialiai sukurta  filmavimo darbams, kai važiuoja automobilis. Taigi kam yra reikalingas vaizdo registratorius? O reikalingas jis, kad jums būtu ramiau. Kaip?

Tie kas yra patekę į auto įvykį žino kaip kartais būna sudėtinga įrodyti savo nekaltumą. Todėl nuolatinis jūsų judėjimo filmavimas leis jums lengvai įrodyti savo nekaltumą, jei kelyje buvo elgiamasi nekorektiškai, avarijos atveju, kai jūs tikrai buvote nekaltas, pavyzdžiui jūs važiavote, kai degė žalia šviesoforo spalva, o ne taip kaip tvirtina jūsų liudininkas, kad jūs važiavote per raudoną šviesą, kadangi liudininko parodymai gali būti melagingi, o vaizdo registratoriai užfiksuoja tik realius faktus. Taip pat vaizdo registratoriai gali būti naudingi, jei jūs bendraujate su policininkais, čia taip yra naudingas mikrofonas.

Filmuojant yra suteikiama galimybė pamatyti datą ir laiką kada buvo užfiksuotas įvykis, tai tikrai gali  būti puiki įrodymų bazė teisme. GPS suteiks galimybę ne tik  parodyti jūsų tikrąjį greitį, tačiau jei reikės parodys visą maršrutą.

Vaizdo registratoriai turi šias pagrindines savybes:

  • Kompaktiškas dydis ir patogus tvirtinimas prie automobilio stiklo;
  • Filmuojama paprastai HD formate (aukštos kokybės formatas);
  • Vaizdo medžiaga yra įrašoma  į vidinę atmintį arba atminties korteles;
  • Vaizdo registratoriai turi ekranus, kurie suteikia galimybę peržiūrėti vaizdo medžiagą;
  • Daug vaizdo registratorių turi GPS.

Montuojant vaizdo registratorių labai svarbu, kad vaizdas liktu atviras. Prietaisas turi būti padėtas vertikaliai, kad peržiūrint filmuotą medžiagą nereikėtu apversti kadrų. Teisingai sumontuotas prietaisas nefilmuos bagažinės, o įamžins tik svarbius įvykius kelyje. Įsidėmėkite, kad įrašant naują informaciją, senesnė informacija išsitrina, todėl svarbią informaciją iš karto perkelkite į laikmeną.

Atsižvelgiant į tai, kad  automobilių vairuotojai agresyviai elgiasi kelyje, tampa aišku kodėl šis prietaisas taip greitai užkariavo vairuotojų simpatijas. Vaizdo registratorius gali tapti puikia preke, kuri jums suteiks daug naudos, taip pat tai gali būti puiki dovana draugui, kuri visada pravers kelyje. Pirkciau. Lt internetinėje parduotuvėje jūs galite įsigyti  vaizdo registratorius iš plataus asortimento, visiems vaizdo registratoriams yra suteikiama garantija, todėl jūs galite būti tikri jų kokybe. Jei jūs įsigysite šį prietaisą tikrai nepasigailėsite, tai garantuos jums sėkmę keliuose.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *