Važiuoklės remontas Vilniuje

vaziuokles remontas vilniujeVažiuoklė užtikrina automobilio dinamiką, automobilio patvarumą ir patogumą važiuojant, todėl jos būklė įtakoja tiek saugumą, tiek ir bendrą jausmą važiuojant automobiliu.

Norint pratęsti tarnavimo laikotarpį, darbo patikimumą ir visų pirmą jūsų saugumui yra rekomenduojama laiku atlikti diagnostiką. Mes siūlome jums važiuoklės remonto paslaugas Vilniuje ir būsime laimingi galėdami jums padėti.

Važiuoklės diagnostika susideda iš :

  • Amortizatoriaus būklės patikrinimas;
  • Spyruoklių patikrinimas;
  • Guolių patikrinimas;
  • Važiuoklės remontas Vilniuje

 

Mes turime visą reikalingą įrangą skirtą automobilio važiuoklės remontui. Ir galime sutaisyti , bet kokius važiuoklės gedimus. Mūsų automobilių serviso specialistai profesionaliai atliks važiuoklės diagnostiką su aukštos klasės technika, nurodys kokias detales yra būtina keisti, kurios įtakoja  jūsų važiavimo saugumą. Ir taip pat  suteiks rekomendacijas apie tai ką reikės pakeisti artimiausiu metu.

Remontuojant važiuoklę yra naudojamos originalios detalės. Apie vienų ar kitų detalių naudojimą remontuojant yra tariamasi su klientų. Atliekant važiuoklės remonto darbus Vilniuje yra naudojami specializuoti įrankiai, tai leidžia laikytis tam tikros technologijos ir yra gana aukšta atliekamo darbo kokybė. Kai bus suremontuota jūsų automobilio važiuoklė dings iš automobilio sklindantys bildesiai ir girgždėjimas ar kiti keisti darbai, automobilis geriau klausys vairo. O važiavimas taps saugus ir patogus. Taigi atlikite važiuoklės remontą Vilniuje yra jūsų važiavo pojūčiai  bus kkur kas kokybiškesni.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *