Vestuvinė puokštė negali būti iš dilgėlių!

Geriausia gyvenimo diena turėtų būti vestuvės ar bent jau taip tikisi visos būsimos nuotakos. Geriau jau visai neturėti vestuvių nei turėti su vestuvine puokšte iš dilgėlių. Tai būtų pasityčiojimas iš šventės ir floristų darbo. Vestuvinė puokštė yra verta pagarbos ir ji turi būti daroma iš širdies, nes yra skirta dviejų širdžių šventei – vestuvėms. Vestuvinė puokštė yra tas magiškas gėlių kuokštelis, kuris floristo rankose virsta meno kūriniu, kuriuo turi išlikti bent jau iki ceremonijos ir šventės pabaigos.vestuvine puokste

Gėlių parinkimas su vestuvine puokšte yra susietas labai smarkiai. Turi būti numatyta, kaip atrodys vestuvinės puokštė kompozicija, kaip atrodys puokštelės, skirtos stalo papuošimui sodyboje, kaip atrodys pamergių puokštės. Tokius klausimus su floriste nuotaka turi suderinti pati. Geriausia, jei jaunikis iki ceremonijos nebus matęs ne tik vestuvinės nuotakos suknelės, bet ir vestuvinė puokštė neturėtų pakliūti į jo akiratį. Taip jaunikis bus labiau apstulbintas savo mylimosios grožiu, kai pamatys ją einančią link altoriaus.

Vis daugiau nuotakų atsisako tradicinių vestuvių, kurios yra didelės ir į kurias kviečiama pusė giminės. Kam tie pusbroliai ir pusseserės vestuvėse, jei su jais pasimatoma kokį vieną kartą per metus? Tokie giminaičiai, kad ir pirmos eilės, nėra artimi žmonės, jei su jais nepalaikomas ryšys. Nerūpės jiems nei vestuvinė puokštė, nei jūsų džiaugsmas, ateis jie kaip į paprastą puotą pavalgyti, pašokti ir t. t. Nuotakos ir jaunikiai pripažįsta, kad savo šventėje geriau matys mažiau žmonių, bet tai bus žmonės, kuriems ji iš tikrųjų rūpi. Vestuves galima iškelti ir kuo puikiausiai atšokti su 30-40 žmonių. Nebe tie laikai, kai reikia susikviesti visus, ką pažįsti. Reikia mažiau galvoti, kas įsižeis, jei bus nepakviestas. Tegu įsižeidžia, patys kalti, kad jūsų neprisiminė kiaurus metus, kad net su gimtadieniu nepasveikindavo, o tik per Šv. Kalėdas sms žinutę atsiųsdavo. Per vestuvių dieną šaliu lai būna vestuvinė puokštė, mylimas vyras, su kuriuo norite nugyventi likusį gyvenimą ir tie žmonės, kurie jums iš tiesų yra brangūs. Taip vestuvių diena bus daug įsimintinesnė.

Pagrindinė taisyklė floristui, kuriančiam vestuvinę puokštę – išklausyti nuotakos norus bei į juos atsižvelgti. Pagal išsakytus norus, pavyzdžiui, norimas spalvas ar spalvą, floristė turi pasiūlyti gėles, iš kurių daromos vestuvinės puokštės. Kad ir kokie būtų nuotako įgeidžiai, floristės užduotis yra viską išpildyti kaip įmanoma tiksliau. Floristai taip ir daro, nes jie geriau nei kas kitas žino, kaip svarbu yra gėlės! Nuo to, kaip atrodys vestuvinė puokštė, keisis ir baltosios gulbės nuotaika. Jei vestuvinė puokštė bus graži ir pagal užsakymą padaryta, be improvizacijų, kurios nebuvo sutartos, tai nuotakos veidas spindės laime. Jei vestuvinė puokštė bus sukurta kiek paimprovizuojant be nuotakos žinios, tai vestuvių dieną gali išlįsti ir apmaudo šešėlis. O to reikėtų vengti kaip maro.

Pirmas dalykas, kurį eidama pas floristę turi žinoti nuotaka, ar ji nori, kad vestuvinė puokštė būtų iš vienos gėlių rūšies ar iš daugiau, ar vestuvinė puokštė bus marga, ar vienspalvė. Dar privalu žinoti kaip atrodys vestuvinė suknelė, nes tai lemia vestuvinės puokštės ilgį. Paisyti gėlių madų neprivalu, bet estetikos požiūriu tikrai reikia suplanuoti vestuvinę puokštę taip, kad ji tiktų prie suknelės, kad nuotaka jaustųsi jaukiai su puokšte rankose, o vestuvinės nuotraukos džiugintų akį ir ilgus metus po didžiosios šventės. Būtų labai gražu, jei vestuvių metinių proga vyras savo žmonai užsakytų tokią pačią puokštę, kokią ji turėjo per vestuves! Tai atgaivintų daug emocijų abiems.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *