Viena iš alternatyvų vestuviniam transportui – limuzinų nuoma

limuzinas

Tikriausiai nesuklysime teigdami, kad ir 2014-aisiais limuzinai išliks pačios populiariausios transporto priemonės vestuvėms. Limuzinus mielai nuomojasi ne tik didžiųjų Lietuvos miestų – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio – gyventojai, vis dažniau limuzinais santuokų rūmuose ar bažnyčiose atvyksta ir marijampoliečiai, alytiškiai, druskininkų ir kitų didesnių miestų gyventojai bei svečiai. Kur paslaptis, kodėl limuzinų nuoma tokia populiari? Tikriausiai pagrindiniai du dalykai, kodėl žmonės vestuvėms renkasi limuzinus – tai santykinai nedidelė kaina ir prabanga.

Biudžetas planuojant vestuvinį transportą

Iš anksto numatykite, ar limuzinais važinėsis tik jaunieji, ar ir visa vestuvių palyda, pradedant liudininkais ar piršliais, baigiant artimaisiais. Apgalvokite, kokią sumą pinigų galėsite skirti limuzinui ar limuzinams išsinuomoti. Atsiminkite, kad limuzinų įkainiai skiriasi priklausomai nuo jų pagaminimo metų, modelio, markės ir kt. dalykų. Taigi spręsti jums, ar verčiau rinksitės šiek tiek pigesnį variantą ir tokiu limuzinu važinėsitės visą dieną, ar verčiau pasirinksite brangesnį variantą ir limuzinu vėžinsitės kelias valandas. Variantų yra įvairių: nuoma neretai pasirenkama tik nuvykti iki bažnyčios ar metrikacijos rūmų, tik nuvykti į fotosesijos vietą ir iš jos – į šventę, taigi pagalvokite, kur vyksite. Jei gyvenate miesto centre, tikriausiai viskas bus „po ranka“ ir vykti reikės tik į užmiestį fotosesijai arba į šventės vietą.

Kai jau tvirtai žinosite, kiek lėšų galite paskirti limuzinų nuomai, bus lengviau pasirinkti limuziną „pagal kišenę“. O galbūt nuspręsite, kad jaunieji turi važinėtis su prabangiu dviviečiu automobiliu, kabrioletu, o vestuvių palydai, pulkui išnuomosite kokį nors dailesnį mikroautobusą? Priimtinas ir toks variantas, tad pasvarstykite įvairias alternatyvas.

Asmenų, keliaujančių limuzinu, skaičius

Negalite nuspręsti, kiek asmenų turėtų su jumis važinėtis limuzinu? Principas paprastas: ar bus pulkas (pabroliai ir pamergės), ar jų nebus, kas važinėsis drauge nuomotu automobiliu? Vis dažniau jaunieji pasirenka fotosesiją tik dviese, o kitus vestuvių dalyvius palieka kažkur jų luktelėti, taigi galite nuomotis transportą sau ir fotografui ar sau, fotografui ir liudininkams. Šiandien rinkoje daugiausia yra 8, 14, 15, 16, 17, 20 ir 26 vietų limuzinų, taigi rinktis tikrai yra iš ko.

Įvairaus vestuvinio transporto įkainiai

Vis dar svarstote, ką pasirinkti: ar geriausias variantas jums – limuzinų nuoma, o gal į bažnyčią atvykti norite karieta ar senovišku automobiliu? Tikime, kad jei vestuvių biudžetas nėra begalinis, vienas iš veiksnių, padėsiančių apsispręsti, bus nuomos kainos. Turėtumėte žinoti, kad daugeliu atvejų į nuomos kainą yra įskaičiuotas ne tik transporto nuomos mokestis, bet ir degalų įkainis bei mokestis už vairuotojo paslaugas. Bet dėl viso to pasitikslinkite, nes kiekviena limuzinus nuomojanti įmonė gali turėti savų taisyklių ir nuostatų.

Panorusieji išsinuomoti naują prabangų automobilį turėtų žinoti, kad už valandą nuomos transporto jiems reikės mokėti nuo 50-70 Lt. Jei automobilis nuomojamas visai dienai, jo kaina gali būti 400-500 Lt. Tačiau lengvųjų automobilių nuomos kainos labai svyruoja ir labai skiriasi. Limuzino nuoma už valandą kainuoja nuo 80-90 iki 400 Lt. Svarbu, ar limuzinas nuomojamas paprastą savaitės dieną, ar savaitgalį – tai daro įtaką nuomos kainai. Už retro automobilio valandą numos gali tekti sumokėti nuo 100-150 Lt. Kuo automobilis senesnis ir retesnis, tuo nuomos kainos didesnės. Panorusieji išsinuomoti žirgą su karieta, turės už valandą pakloti ne mažiau nei 350 Lt. Prie netradicinio vestuvinio transporto priskiriama ir lėktuvų, oro balionų nuoma, tačiau pastarųjų įkainiai jau skaičiuojami nebe šimtais, bet tūkstančiais litų.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *